Order Allow,Deny Deny from all Afiş Poster | Karadeniz Eregli Panda Reklam

Afiş Poster

Afiş ya da poster, bir ürün, hizmet, kampanya, etkinlik veya bir mesajın dikkat çekecek şekilde ifadesidir. Her reklam ürününde olduğu gibi afiş ve poster çalışmalarında da en önemli ölçüt fark edilmesidir.

Afiş / Poster hazırlanırken mesajınızı kısa, akıcı, anlaşılır cümleler ve çarpıcı görsel bir sistem ile kitlelere ulaştırmanız gerektiğini unutmamalısınız. Tasarımın temeli olan düşünce, fotoğraf, illüstrasyon veya tipografi, anlatımı daha güçlendirecek şekilde kullanılmalı ve mesaj detayları, anlık bir bakışta bile anlaşılacak kadar düzenli olmalıdır.

Reklam kampanyalarının vazgeçilmez parçası olan afiş ve posterler, verilmek istenen mesaja, ulaşılmak istenen hedef kitleye göre farklı tasarım ve boyutlarda üretilebilmektedir. Afiş ve posterler 90 gram ile 350 gram aralığındaki kuşe kağıtlara basılabilirken, A3, Süper A3 ve 50×70 cm en çok tercih edilen ölçüler olarak öne çıkmaktadır. Panda Reklam, ebat sınırı olmaksızın afiş ve posterlerinizi istediğiniz büyüklükte basıyor ve istediğiniz yere montajını yapıyor.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 4 =