Order Allow,Deny Deny from all Folyo Baskı | Karadeniz Eregli Panda Reklam

Folyo Baskı

Sınırsız renk seçeneği ile kesim folyosu, baskı folyosu, reflektif folyo, cast folyo, yarı cast folyo, one way vision, kumlu folyo gibi çeşitleri olan; yapışkanlı arka yüzeyi sayesinde dekota, fotoblok, kompozit, pleksi, metal, cam gibi düzgün yüzeylere rahatlıkla uygulanabilen, günlük hayatta her yerde karşımıza çıkan, çok geniş kullanım alanı olan plastik menşeili reklam malzemesidir.

Değişken ebatlarda, kendinden yapışkanlı permanent dış yüzeyinde iz bırakmayı önleyen UV bileşenli özel yapısıyla, zor iklim şartlarında ve güneş altında kullanım ömrü uzundur. Baskı ve kesim sırasında kırılma ve bozulmasını engelleyen clay-coated arka taşıyıcı kağıdıyla, iç ve dış mekan reklam uygulamalarında kullanım kolaylığı sağlar.

Vitrin düzenlemelerinde, totem ve tabela üretiminde, ev ve ofis içi dekoratif çalışmalarda, sahne-stand süslemelerinde; otomobil-otobüs-tren-uçak gibi kara ve hava araçları üzerinde komple veya bölgesel kaplamalarda ya da tüm etiket kullanımlarında markalama, tanıtım ve dekorasyon çözümlerinin olmazsa olmaz ürünüdür.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + eleven =