Matbaa Hizmetleri

Teknolojiye yaptığımız yatırım ve yüksek kapasiteli teknik alt yapımız ile Karadeniz Ereğli ve bölgesinde en iyi baskı garantisini veriyoruz.

Hız konusunda da rakipsiz olan Panda Reklam, oyalamadan bekletmeden, işlerinizi anında teslim etmek için var gücüyle çalışır.

Profesyonel Ekip

Otokopi kağıdı, enzo kağıt, fantazi kağıt çeşitleri veya 400 gr. kuşe kağıda istediğiniz adet ya da öngördüğünüz bütçe kadar kitap, dergi, katalog, broşür, faaliyet raporu, afiş, poster, okul yıllığı, menü, kartvizit, anket formları, sunum-eğitim dokümanları, tez, sertifika, dosya, klasör, yaka kartı gibi ürünleri anında hazır hale getiriyoruz. Müşterilerimizi stok maliyeti yükünden kurtarıyoruz. Baskıların aynı içerikli olma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor, her bir baskıda kişiye özel mesaj imkanı sağlıyoruz.

Yüksek Standartlarda Üretim

Sektördeki en güçlü makine parkuru ile işe ve bütçeye göre çok alternatifli baskı çözümleri üretebilen Mim Reklam, baskı sonrasında da yüksek standartlarda üretim yapıyor; iplik dikiş, tel dikiş, sıcak tutkal, sert kapak gibi klasik ciltleme işlemlerinin yanı sıra kreatif ciltleme çözümleri ile de işlerinizi mükemmel bir şekilde sonlandırıyor.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 2 =